Organisatsiooni konto


Nüüdsest on ka Eestis kättesaadav ArcGIS Online for Organizations aadressilt www.arcgis.com. See tähendab, et kõik oma lihtsamad ja keerukamad GIS lahendused saab hõlpsate ArcGIS vahendite abil teha pilvepõhiseks. ArcGIS Online for Organizations võimaldab Teil publitseerida oma GIS andmed ArcGIS kaarditeenusteks, mis on analoogsed ArcGIS Serverilt publitseeritavatega – ainult selle vahega, et Te loote ja kasutate ArcGIS Serveri teenuseid ilma füüsilist serverit omamata.

ArcGIS Online organisatsioonidele on täiesti uus rinne geograafilistes infosüsteemides, võimaldades pilvepõhisel platvormil arendada, hallata ja pakkuda kogu Teie ruumiandmete sisu.

PROOVI 30 PÄEVA TASUTA või LOE LÄHEMALT

______________________

 

Valmis kasutamiseks

  • Tarkvara saab kasutada ilma installeerimata või eraldi seadistamata. Antud tarkvara on toodud teenusena, andes Teie meeskonnale intuitiivsed tööriistad kaardide ja rakenduse publitseerimiseks vastavalt vajadusele. Teile jääb kontroll oma andmete üle, andes võimaluse neid publitseerida lihtsalt kasutatavateks interaktiivseteks veebikaartideks.

Jõua oma kasutajateni

  • Erilise pingutseta saab jagada oma kaarte blogides, veebilehtedel, veebirakendustes, sotsiaalvõrgustikes. Samuti saab luua kaarte läbi Microsoft Exceli ja PowerPointi presentatsioonide, publitseerides andmed nendest otse ArcGIS süsteemi.

Ole mobiilne

  • Tasuta ArcGIS rakendustega nutitelefonidele ja tahvelarvutitele saavad Teie organisatsiooni inimese ligipääsu oma ja teiste jagatud kaartidele igalt poolt igal ajal. Saab ka lihtsalt mobiilse veebibrauseri kaudu leida sisu, koguda ja sisestada andmeid, käivitada GIS analüüse. Kõik ilma lisaarenduse ja töövoogudeta, standardvahenditega.

Kasutusvalmis sisu

  • Lai valik aluskaarte, rasterteenuseid ja andmeid. Need kaardid pakuvad hea aluse teie tööle. Välja on toodud parimad kaardid GIS kasutajate kommuunidelt üle maailma. Näiteks on kasutamiseks olemas nii ülemaailmselt levinud Bing kui ka Eesti Maa-ameti kaardid.

Lihtne koostööplatvorm

  • ArcGIS Online annab Teile lihtsa ja intuitiivse töökeskkonna tegemaks koostööd teistega oma organisatsioonist. Kasutajad saavad luua gruppe ja kutsuda teisi tegemaks koostööd ühiste huvidega projektides. Grupid saavad olla nii privaatsed kui ka avalikud, gruppide liikmed saavad jagada kaarte, andmeid ja muud sisu üksteisega lihstalt ja kiirelt.

Lihtne andmete lisamine

  • Muutke oma andmed kasulikuks informatsiooniks, luues sisurikkaid intelligentseid kaarte, mis jutustavad oma lugu. Lisage andmed, looge kooslusi teiste välja jagatud kaartidest ja andmetest. Lisage hüpikaknaid oma kaardile, et tuua esile erinevat informatsiooni, k.a. fotosid ja veebilinke.

Teie andmed pilvelahenduses

  • Muutke oma andmed veebipõhisteks teenusteks, mida terve organisatsioon saab kasutada. Publitseerige oma andmed nähtusteenuseks või looge cached teenuseid turvalisse ESRI pilve, säilitades ise kõik andmete omandused ja õigused. Te võite hoida oma privaatseid andmeid organisatsiooni siseselt või jagada need välja avalikult.

Turvalisus ja andmete omanikud

  • Teie määrate, kes pääseb ligi teie andmetele ja kaartidele. Mitu turvalisuse kihti kaitseb teie informatsiooni autoriseerimata ligipääsu eest. ArcGIS süsteemi turvalisust jälgitakse pidevalt ja vajadusel muudetakse paremaks vastavalt dünaamilistele turvalisuse väljakutsele.

Kohandatud rakenduste loomise plavorm

  • Arendajad saavad ehitada kohandatud rakendusi kasutades ArcGIS API’sid ja SDK’sid, loomaks veebi ja mobiilseid rakendusi, mis sisaldavad endas jagamise ja koostöö vahendeid.

Vaata tutvustavaid videosid:

______________________

Võta ühendust

Küsi AlphaGIS’i tiimilt omale demonstratsiooni ja konsultatsiooni, saamaks ettekujutust kõikidest võimalustest ning ideid, kuidas pilvepõhine GIS kõige efektiivsemalt just Teie juures kasutusele võtta! Kirjuta meile alphagis@alphagis.ee